سوکت‌ سیار با آمپرها و مدل‌های مختلف IP44 فاماتل

مناسب برای فضاهای کاری سخت

شرکت های بسیاری در سطح جهان امروز وجود دارند که در زمینه ی تولید و عرضه ی محصولات برق صنعتی و سوکت‌ سیار فعالیت می کنند. این شرکت ها گاها به صورت اختصاصی در یک زمینه ی خاص و یا به شکلی عمومی در تولید هر نوع تجهیز صنعتی فعالیت دارند. خیل بسیار این کمپانی ها در سطح هر بازاری می تواند باعث پیچیدگی هایی در انتخاب محصول مورد نظر باشد؛ اما یک فرد حرفه ای به خوبی می داند که چه طور باید یک محصول با کیفیت از یک برند معتبر را تهیه نمود. شرکت فاماتل که یک کمپانی مطرح اسپانیایی می باشد از جمله ی خوشنام ترین این کمپانی ها در سطح اروپا قرار دارد.

سوکت‌ های سیار با آمپرها و مدل‌های مختلف IP44 فاماتل
سوکت‌ های سیار با آمپرها و مدل‌های مختلف IP44 فاماتل

فاماتل رده ی محصولات خود را در زمینه ی تولید انواع اتصالات برق صنعتی خصوصاً سوکت های صنعتی قرار داده است. محصولات فاماتل با توجه به انواع شبکه های توزیع استاندارد در سطح جهانی تولید و عرضه می شوند. از این رو محصولات فاماتل می توانند به خوبی در تمامی صنایع موجود در ایران به کار گرفته شوند، به گونه ای که هیچ گونه اختلالی با ساختار سیستم های برق صنعتی در ایران نداشته باشند. در ادامه قصد معرفی سوکت سیار IP44 شرکت  فاماتل را داریم.

سوکت‌ سیار فاماتل

برق سه فاز اصولاً یک استاندارد الکتریکی به جهت راه اندازی تجهیزات صنعتی می باشد. از آنجا که تجهیزات صنعتی غالبا نیاز به تامین نیروی بالایی از برق خواهند بود، سیستم های یک فاز نمی تواند جوابگوی نیاز این تجهیزات باشد. سیستم سه فاز با توجه به تامین نیروی بالای الکتریکی به جهت راه ‌اندازی تجهیزات صنعتی ابداع شده است. از طرفی برق سه فاز با توجه به شرایطی که دارد می تواند بسیار خطر آفرین باشد. از این رو شاهد استفاده ی مستقیم از آن در محیط های زندگی و یا تجاری نیستیم.

انتقال و پخش یک سیستم برق سه فاز در سطح هر کارگاهی همواره با در نظر گرفتن شرایط ایمنی بسیار بالا می باشد. اتصالات برق سه فاز به گونه ‌ای است که احتمال هر گونه برخورد غیر پیش‌ بینی شده و یا تصادفی با آن وجود ندارد؛ اما در فضا های صنعتی بار ها شاهد استفاده از تجهیزات نیازمند به برق سه فاز در حالتی که کاملا سیار هستند، می باشیم. این یعنی آنکه برای تامین برق سه فاز مورد نیاز این تجهیزات باید اقدام به توزیع موقتی برق سه فاز در سطح کارگاه را داشته باشیم. چیزی که می تواند امنیت کامل در این انتقال نیروی برق را همراه با آسانی و اطمینان کامل تأمین نماید، سوکت های سیار می باشند

سوکت‌ های سیار با آمپرها و مدل‌های مختلف IP44 فاماتل
سوکت‌ های سیار با آمپرها و مدل‌های مختلف IP44 فاماتل

یک سوکت سیار با توجه به ساختار طراحی ای که در نر و مادگی خود دارد، به راحتی می تواند خط تامین برق سه فاز را در هر سطحی از کارگاه و یا هر محیط دیگری تا متراژ های بسیار زیاد تامین نماید. سوکت های سیار را به گونه ای طراحی می کنند که بتوانند علاوه بر ضریب اطمینان بالا در کارکرد، از استحکام کافی نیز برخوردار باشند. استحکامی که می تواند به راحتی فشار هر نوع بار سنگینی مثلا عبور یک چرخ کامیون را تحمل نماید.

سوکت سیار IP44 شرکت فاماتل

از جمله محصولات فاماتل است که با توجه به استحکام بالا در ساخت آن، می تواند خیال هر صنعتگری را از داشتن یک برق سه فاز امن تامین نماید. سوکت‌ سیار را به طور کلی به شکلی طراحی می‌ کنند که در آن درپوش سوکت مادگی در زمان اتصال همراه با قفل شدن درب پشت زبانه ‌های دو سوکت نر و مادگی موجب اتصال محکم خواهد بود. به گونه ای که هر گونه کشیده شدنی نمی تواند این اتصال را قطع کند. سوکت سیار IP44 فاماتل از زبانه ای در قسمت نری همراه با درپوش سوکت در قسمت مادگی توانایی ایجاد یک قفل مناسب در حین کارکرد های عادی را دارد.

جهت مشاهده کاتالوگ کلیک کنید

جهت مشاوره و خرید محصولات فاماتل با ما تماس بگیرید

به جهت تهیه ی سوکت سیار IP44 شرکت فاماتل و دیگر انواع محصولات گروه فاماتل می توان در ایران از طریق نمایندگی های فروش محصولات این شرکت اقدام نمود. در این زمینه گروه های تجاری متعددی چه به لحاظ تخصصی و یا همراه با عرضه ی دیگر محصولات اقدام به فروش محصولات شرکت فاماتل می نمایند. گروه تجاری برق و صنعت کریمیان علاوه بر ۱۵ سال تجربه در تامین و تجهیز لوازم برق صنعتی، همزمان با نمایندگی فروش محصولات فاماتل در ایران، می تواند به خوبی شما را در رسیدن به خانواده ی محصولات فاماتل یاری نماید. این گروه به شکلی تخصصی در عرضه ی محصولات فاماتل در سطح ایران فعال می باشد. از این رو به جهت ارتباط با گروه تجاری برق و صنعت کریمیان می توانید از طریق زیر در ارتباط باشید.

آدرس  تهران – خیابان لاله زار جنوبی- پاساژ بهار- طبقه اول – پلاک ۲/۷۶

تلفن: ۳۳۱۱۰۴۳۳-۰۲۱ و ۳۰۸۶۹۳۹-۰۹۱۲

ایمیل info@karimanco.ir

نوشته های مرتبط

1 دیدگاه برای “سوکت‌ سیار با آمپرها و مدل‌های مختلف IP44 فاماتل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *