سوکت دیواری IP44 در آمپرها و مدل‌های مختلف فاماتل

سوکت دیواری IP44 فاماتل

شاید بتوان تجهیزات ساده ی خانگی را همراه با یک دو شاخه معمولی و بدون در نظر گرفتن حساسیت های خاص تنها با اتصال ساده در یک پریز معمولی برقرار نمود. اما در فضا های صنعتی ماجرا کاملا متفاوت می شود. نیروی برق در حال حاضر تقریبا تمام نیرویی است که چرخ صنایع گوناگون امروزی را می گرداند و این نیروی قدرتمند به جهت توزیع در این فضا ها باید همراه با حساسیت ‌های خاصی باشد. سوکت دیواری IP44 صنعتی از جمله ی این حساسیت ها در انتقال نیروی برق در فضا های صنعتی محسوب می شود.

در فضا های صنعتی به جهت توزیع برق سه فاز در مکان مورد نیاز رعایت یکسری از استاندارد ها در کنار حفظ شرایط ایمنی بسیار دقیق حاکم می باشد. استاندارد هایی که شما را مجاب به نصب انواع ترمینال ها، شین ها و… در دل تابلو های برق خواهد نمود. اما در تمامی این موارد هدف توزیع برق در شرایطی است که قرار به نصب دائم آن در یک فضای کاملا امن با نام تابلو برق شده است. در این حالت به جهت راه اندازی تجهیزات سیار و یا منعطف نمی ‌توان به راحتی اقدام نمود. چرا که نصب کابل در شرایطی که داخل یک تابلوی برق حاکم شده است، فعالیتی زمانبر، سخت و گاها همراه با تلفات کابل خواهد بود.

استفاده از سوکت صنعتی یک راه‌ حل منطقی، آسان، سریع و کاملاً امن به جهت نصب تجهیزات سیار در فضا های صنعتی می باشد. اما گاها پیش می آید که محل فعالیت هایی که از تجهیزات برق سه فاز بهره می برند، در مکانی بسیار دورتر از هر تابلوی برقی قرار گرفته است. کارگاه های ساختمانی، معادن، انبار ها و… از جمله مکان ‌های آشنا است که احتمال وقوع چنین رویدادی در آنها بسیار زیاد است. در این حالت که به نوعی نمی ‌توان از یک کابل یکپارچه به جهت دسترسی به برق سه فاز بهره برد، می توان همراه با یک سوکت سیار  و یا سوکت دیواری به خوبی این نیاز را مرتفع ساخت. در این حالت استفاده از یک سوکت سیار و یا سوکت دیواری در مکانی بسیار دورتر از هر تابلوی برقی بدون در نظر گرفتن حساسیت های حاکم بر نصب تجهیزات برقی در داخل تابلوهای برق می تواند خیلی کار راه انداز باشد. از سوکت سیار و یا سوکت دیواری در مواقعی که نیاز اساسی به نصب تابلو های برق نمی باشد و یا اینکه قرار به استفاده از تجهیزات کاملا سیار باشد، استفاده می شود.

سوکت دیواری IP44 - فاماتل
سوکت دیواری IP44 – فاماتل

سوکت دیواری IP44 شرکت فاماتل

سوکت های دیواری را در انواع مدل های متنوعی طراحی می کنند. هر مدلی بسته به نیازی و یا رویکردی در طراحی ایجاد شده است. سوکت دیواری IP44 شرکت فاماتل به گونه ای طراحی شده است که از اتصال مستقیم نرگی پلاگ در مادگی آن جلوگیری کرده و این اتصال را به شیوه ای امن تر برقرار می کند. به این حالت سوکت در زمان نصب قسمت نرگی پلاگ کم حجم تر با امکان برخورد کمتر با اجسام متحرک خواهد داشت. از طرفی در حالت عادی دسترسی تصادفی به قزب های پلاگ کاملا نامحتمل می شود که این موضوع امنیت بالای این سوکت را می رساند.

سوکت دیواری IP44 یک سوکت با ضریب امنیت متوسط مناسب برای صنایع با حساسیت های ایمنی متوسط می باشد. این سوکت در آمپر های گوناگون در شرایط متنوع سیم بندی طراحی شده است

جهت مشاهده کاتالوگ کلیک کنید

جهت مشاوره و خرید محصولات فاماتل با ما تماس بگیرید

به جهت تهیه ی سوکت دیواری  IP44شرکت فاماتل و دیگر انواع محصولات گروه فاماتل می توان از طریق نمایندگی های فروش محصولات این شرکت اقدام نمود. گروه تجاری برق و صنعت کریمیان همراه با ۱۵ سال تجربه در تامین و تجهیز لوازم برق صنعتی، در کنار نمایندگی فروش محصولات فاماتل در ایران، می تواند به خوبی شما را در رسیدن به خانواده ی محصولات فاماتل یاری نماید. این گروه به شکلی تخصصی در عرضه ی محصولات فاماتل در سطح ایران فعال می باشد. از این رو به جهت ارتباط با گروه تجاری برق و صنعت کریمیان می توانید از طریق زیر در ارتباط باشید.

آدرس  تهران – خیابان لاله زار جنوبی- پاساژ بهار- طبقه اول – پلاک ۲/۷۶

ایمیل info@karimanco.ir

تلفن: ۳۳۱۱۰۴۳۳-۰۲۱ و ۳۰۸۶۹۳۹-۰۹۱۲

.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *